Call us at +370 5 2790574 or email us at diskusija@diskusija.lt

Vertimo ir lokalizavimo paslaugos nuo 1993 m. Vertimai iš ir į daugelį Europos ir Azijos kalbų, įskaitant anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, italų ir kt.

taip lengviau
bendrauti
su pasauliu

Kainos užklausa

home

Profesionalios vertimo paslaugos

DISKUSIJA teikia aukštos kokybės vertimo raštu, vertimo žodžiu ir lokalizavimo paslaugas nuo 1993 m. Verčiame į ir iš daugiau kaip 40 kalbų, įskaitant didžiųjų Europos ir Azijos šalių kalbas. Esame įsikūrę Lietuvoje, todėl mūsų specializacija yra vertimas į Centrinės, Rytų ir Šiaurės Europos kalbas, be abejo, pagrindinį dėmesį skiriant Baltijos šalių kalboms.

Mūsų patyrusiai ir kvalifikuotai komandai joks projektas nėra per sudėtingas. Mes garantuojame profesionalų požiūrį ir asmeninį dėmesį kiekvienam klientui, taikome naujausias vertimų sektoriaus technologijas, vykdome kokybės kontrolę visuose projekto etapuose, projektą atliekame sutartu laiku, siūlome konkurencingas kainas ir lankstų bei sklandų bendravimą.

DISKUSIJA yra sertifikuota pagal tarptautinį vertimo paslaugų standartą ISO 17100:2015 ir kokybės vadybos standartą ISO 9001:2015.

Esame pasiruošę patenkinti individualių klientų, smulkių įmonių ir didelių tarptautinių kompanijų lingvistinius poreikius.

Užsakykite jau dabar savo teksto vertimo paslaugą!

Naujienos

Skaitykite daugiau

Mūsų partneriai: