Skambinkite mums +370 5 2790574 arba rašykite el. paštu diskusija@diskusija.lt
Vertimo ir lokalizavimo paslaugos nuo 1993 m. Vertimai iš ir į daugelį Europos ir Azijos kalbų, įskaitant anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, italų ir kt.

taip lengviau
bendrauti
su pasauliu

Kainos užklausa

our_team

Mūsų partneriai:

Komanda

Mūsų komanda

Šiame technologijų amžiuje, kai vertimų industrijoje vis reikšmingesnę vietą užima įvairios technologinės naujovės – mašininis vertimas, kompiuterizuoto vertimo programos, kokybės kontrolės programos, terminijos valdymo programos ir t. t. – esame įsitikinę, kad svarbiausią vaidmenį vis dar atlieka žmonės, nors ir visiškai sutinkame su technologijų svarba ir naudingumu.

Didžiuojamės, kad mums pavyko suburti nuostabią kvalifikuotų specialistų komandą, galinčią vykdyti net sudėtingiausius vertimo projektus.

Mūsų komandą sudaro etatiniai darbuotojai ir didžiulis būrys laisvai samdomų įvairių kalbų vertėjų ir kitų kalbos specialistų.

Projektų vadovai

Patyrę ir kvalifikuoti projektų vadovai yra mūsų priešakinė ir esminė grandis. Lankstumas ir gebėjimas įsiklausyti į kliento poreikius – esminės jų savybės. Siekiant išsiaiškinti specifinius reikalavimus, įvertinti atlikimo galimybes, nustatyti kainą ir atlikimo terminą kiekvienam klientui skiriamas asmeninis dėmesys. Projektų vadovai koordinuoja užsakymo vykdymo procesą visais jo etapais ir pasirūpina, kad darbas būtų atliktas tinkamai ir laiku.

Be to, mūsų projektų vadovai yra pasirengę dirbti esant įtemptoms sąlygoms ir išspręsti visus projekto vykdymo eigoje iškilusius sunkumus.

Kalbos specialistai

Mes įdarbiname įvairių kalbų vertėjus, redaktorius, korektorius, kokybės kontrolės specialistus atskiriems projektams. Dauguma jų yra laisvai samdomi. „Diskusija“ teikia tokias vertimo paslaugas, kurioms vien puikių kalbos žinių nepakanka – būtina gerai išmanyti ir verčiamo teksto sritį. Todėl dirbame tik su patyrusiais ir kvalifikuotais vertėjais, besispecializuojančiais versti tam tikrų sričių tekstus. Taigi, be lingvistinį išsilavinimą turinčių vertėjų, mes bendradarbiaujame su gydytojais, inžinieriais, kompiuterijos ir kitų sričių specialistais, turinčiais didžiulę vertimo patirtį.

Didžioji dauguma vertėjų verčia tik į savo gimtąją kalbą ir gyvena šalyje, kur ta kalba yra kalbama.

Mūsų didžiulėje vertėjų komandoje yra daugiau kaip 400 specialistų. Investavome daug savo laiko ir pastangų, kad pagal griežtą atrankos procedūrą atrinktumėme, išbandytumėme ir paruoštumėme mūsų specialistus. Beje, tik apie 20–25 proc. vertėjų, kurie siūlosi bendradarbiauti su mūsų biuru, išlaiko kokybės patikrinimą. Tai rodo, kaip griežtai siekiame, kad būtų laikomasi mūsų aukštų kokybės standartų.

Be to, kai kuriuos projektus vykdome bendradarbiaudami su partnerių įmonėmis skirtingose šalyse. Narystė įvairiose tarptautinėse organizacijose ir artimi santykiai su kitų šalių vertimo įmonėmis įgalina mus išplėsti siūlomų paslaugų ir kalbų ratą.

Tikimės, kad suteiksite mūsų komandai galimybę vykdyti kitą jūsų vertimo projektą. Kreipkitės į mus arba siųskite kainos užklausą!

Naujienos

  • 2018-03-30

    Sveikiname su Šv. Velykomis!

    Jaukių ir spalvingų jums Šv.Velykų!

  • 2017-11-27

    7-asis forumas „Nordic Translation Industry Forum“

    7-asis renginys Nordic Translation Industry Forum (NTIF) vyko 2017 m. lapkričio 22–24 dienomis Helsinkyje. NTIF išaugo iš savo pradinės šiaurietiškosios ir baltiškosios koncepcijos, nes šįkart jame dalyvavo atstovų iš daugiau nei 33 pasaulio šalių. Sunku pasakyti, ar tai gerai, ar blogai, nes NTIF palaipsniui netenka šiaurietiško atspalvio, tačiau jame nuolat randasi naujų daugiau »