Skambinkite mums +370 5 2790574 arba rašykite el. paštu diskusija@diskusija.lt
Vertimo ir lokalizavimo paslaugos nuo 1993 m. Vertimai iš ir į daugelį Europos ir Azijos kalbų, įskaitant anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, italų ir kt.

taip lengviau
bendrauti
su pasauliu

Kainos užklausa

testimonials

Mūsų partneriai:

Klientų atsiliepimai

 • T Iberdrola

  Dėkojame, „Diskusija“, už profesionaliai suteiktas paslaugas atitinkančias mūsų aukštus reikalavimus: puikiai susidorojate su trumpais terminais ir mūsų specifine elektros inžinerijos sritimi.

  Javier Calvo. Biuro vadovas techniniams reikalams
  IBERDROLA Ingeniería & Construccion, S.A.U

 • T Peek

  Nuo 1994 metų vertimų biuras „Diskusija“ teikia UAB „Unilever Lietuva“ vertimo paslaugas. Mūsų bendradarbiavimas visuomet buvo sėkmingas ir vertimų biuro „Diskusija“ atliekami vertimai visuomet atitiko aukščiausius kokybės reikalavimus.
  Planuojame ir toliau tęsti mūsų bendradarbiavimą.

  Rita Danė. Direktorė
  UAB „Unilever Lietuva“

 • T Unilever

  Vertimų biuras „Diskusija“ operatyviai ir kokybiškai verčia sudėtingus didelės apimties ne gyvybės draudimo tekstus. Priimtinas kainos ir kokybės santykis, malonus aptarnavimas. Esame patenkinti mūsų bendradarbiavimu.

  Andrius Dambrauskas. Turto rizikų vyr. ekspertas
  UAB DK „PZU Lietuva“

 • T Braun

  Nuo 2002 metų vertimų biuras „Diskusija“ teikia UAB „B.Braun medical“ vertimo paslaugas. Mūsų įmonė visuomet yra patenkinta teikiamų paslaugų kokybe ir vertina vertimų biuro „Diskusija“ kruopštų darbą.

  Kęstutis Liauba. Direktorius
  UAB „B.Braun medical“

 • T Bosch

  UAB „Robert Bosch“ rekomenduoja Vertimų biurą „Diskusija“ kaip patikimą vertimo paslaugų teikėją. Mes naudojamės šio biuro paslaugomis ir esame patenkinti aptarnavimo ir suteikiamų paslaugų kokybe.

  Audrius Liutkevičius. Pardavimų ir rinkodaros vadovas
  UAB „Robert Bosch“

 • T Inkoa

  Nuoirdžiai dėkojame už jūsų pastangas ir palaikymą – jūsų dėka savo pasiūlymą galėjome pateikti laiku!

  Elisabeth Molinuevo
  Inkoa Sistemas, S.L.

 • T Indra

  Iki šio momento „Diskusija“ mums padėjo parengti dokumentus trims viešiesiems pirkimams. Dokumentai buvo tinkamai išversti ir patvirtinti. Ypač esame patenkinti „Diskusijos“ darbuotojų kompetencija ir paslaugumu.

  Alicia Fernández Alberdi. Verslo plėtros vadovė. Transporto skyrius
  INDRA SYSTEMS, S.A.

 • T Pzu

  Esame patenkinti, kad savo vertimo partneriu pasirinkome vertimų biurą „Diskusija“. „Diskusija“ įrodė galinti dirbti itin įtemptais terminais, greitai reaguoti į užklausas ir atlikti skubius užsakymus kartu užtikrinant aukštą darbų kokybę.

  Ewa Michoń. Eksporto vadovė
  Peek Traffic Sp.z.o.o.

 • T Rech for Change

  Noriu jums padėkoti už puikiai suteiktas žodinio vertimo paslaugas. Jūsų vertėja labai profesionali, puikiai pasiruošusi, neabejotinai galėčiau tik geriausius žodžius apie jos darbą pasakyti. Jau du kartus ji mums pagelbėjo ir abu kartus buvome be galo patenkinti ir dėkingi jai ir jums!!

  Simona Laiconaitė. Lietuvos filialo vadovė
  Reach for Change

Mūsų klientai

Naujienos

 • 2018-03-30

  Sveikiname su Šv. Velykomis!

  Jaukių ir spalvingų jums Šv.Velykų!

 • 2017-11-27

  7-asis forumas „Nordic Translation Industry Forum“

  7-asis renginys Nordic Translation Industry Forum (NTIF) vyko 2017 m. lapkričio 22–24 dienomis Helsinkyje. NTIF išaugo iš savo pradinės šiaurietiškosios ir baltiškosios koncepcijos, nes šįkart jame dalyvavo atstovų iš daugiau nei 33 pasaulio šalių. Sunku pasakyti, ar tai gerai, ar blogai, nes NTIF palaipsniui netenka šiaurietiško atspalvio, tačiau jame nuolat randasi naujų daugiau »