Skambinkite mums +370 5 2790574 arba rašykite el. paštu diskusija@diskusija.lt
Vertimo ir lokalizavimo paslaugos nuo 1993 m. Vertimai iš ir į daugelį Europos ir Azijos kalbų, įskaitant anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, italų ir kt.

taip lengviau
bendrauti
su pasauliu

Kainos užklausa

free_quote

Mūsų partneriai:

Kainos užklausa

Norėdami sužinoti jums reikalingos paslaugos kainą, užpildykite toliau pateiktą formą, ir mes pateiksime jums sąmatą. Darbo metu paprastai atsakome per mažiau nei 2 valandas, savaitgaliais – per 24–48 valandas.

Kainos užklausa neįpareigoja nė vienos iš šalių. Užsakymas pradedamas vykdyti suderinus su klientu visas užsakymo detales ir gavus kliento patvirtinimą.


 

*Jūsų vardas ir/arba pavardė:
Įmonė:
*El. paštas:
Telefonas:
Originalo kalba:
*Vertimo kalba(-os):
Žinutė:
Trumpai aprašykite savo pageidavimus: pageidaujamą paslaugą (vertimas raštu/žodžiu, redagavimas ir pan.), teksto tipą, pageidavimus dėl teksto maketavimo (jei tokių yra), dėl vertimo patvirtinimo ir kt.
Įkelti:
Siųskite ne didesnį nei 5 MB failą (jei turite daugiau nei vieną failą, suglaudinkite juos į vieną paketą). Jei jūsų failas yra per didelis, kad būtų siunčiamas el. paštu, nurodykite tai žinutės tekste, ir „Diskusijos“ projektų vadovas susisieks su jumis bei informuos, kaip įkelti jį tiesiai į mūsų serverį.
Kodas:
*Privalomi laukeliai


Iškilo sunkumų įkeliant failą ar išsiunčiant sąmatos prašymą? Susisiekite su mumis el. paštu.

Jums patogiau informaciją apie paslaugą gauti telefonu? Skambinkite mums (5) 2790574 / 2790576

Vilniaus laikrodis

Vilnius

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais
8:30 – 18:00