Skambinkite mums +370 5 2790574 arba rašykite el. paštu diskusija@diskusija.lt
Vertimo ir lokalizavimo paslaugos nuo 1993 m. Vertimai iš ir į daugelį Europos ir Azijos kalbų, įskaitant anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, italų ir kt.

taip lengviau
bendrauti
su pasauliu

Kainos užklausa

quality_assurance

Mūsų partneriai:

Kokybės užtikrinimas

Aukštą paslaugos kokybę užtikriname griežtai laikydamiesi šių esminių taisyklių:

  • Prieš pradėdami kiekvieną darbą dedame visas pastangas, kad tiksliai išsiaiškintume kliento reikalavimus, teksto paskirtį ir tikslinę rinką, jei tik įmanoma, susipažintume su kliento profesine terminija. Mes puikiai suprantame, kad vertimo kokybė susijusi ne tik su tiksliu semantinės originalo teksto prasmės perteikimu vertimo kalba, bet ir su kliento kokybės supratimo išsiaiškinimu.
  • Vertimus atlieka tik aukščiausios kvalifikacijos vertėjai. Visi mūsų vertėjai yra atrinkti pagal griežtą atrankos procedūrą. Jų darbas nuolatos stebimas ir vertinamas. Kiekvienam projektui parenkami tik atitinkamos srities vertimų patirties bei žinių turintys vertėjai.
  • Mūsų vertimo procesas sudarytas iš keleto etapų. Pagrindiniai jų – vertimas, redagavimas ir kokybės kontrolė. Tai reiškia, kad visi mūsų vertimai yra atidžiai tikrinami ir redaguojami, kad juose neliktų vertimo tikslumo, gramatinių, skyrybos, rašybos, stiliaus ir kitų klaidų (išskyrus tuos atvejus, kai klientas užsako tik vertimo paslaugą. Tuomet redagavimas neatliekamas).
  • Verčiame kompiuterizuoto vertimo programomis, kurios padeda užtikrinti vertimo terminijos vienodumą visame projekte ar netgi keliuose to paties kliento projektuose, net jei vertimus atlieka skirtingi vertėjai.
  • Vertimus tikriname kokybės kontrolės programomis, kurios padeda surasti įvairių klaidų: terminijos vartojimo nevienodumus, praleistas teksto dalis, skaičių, formatavimo klaidas ir pan.
  • Baigus visą vertimo procesą, kiekvieną projektą dar kartą patikrina mūsų projektų vadovai, kad įsitikintų, jog buvo laikytasi visų kliento reikalavimų ir atsižvelgta į jo pageidavimus.

Nedvejodami kreipkitės į mus, jei pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mūsų kokybės kontrolę. Tikimės, kad kitą savo vertimo projektą patikėsite mums! Siųskite savo teksto vertimo kainos užklausą!