Skambinkite mums +370 5 2790574 arba rašykite el. paštu diskusija@diskusija.lt
Vertimo ir lokalizavimo paslaugos nuo 1993 m. Vertimai iš ir į daugelį Europos ir Azijos kalbų, įskaitant anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, italų ir kt.

taip lengviau
bendrauti
su pasauliu

Kainos užklausa

marketing_translation

Mūsų partneriai:

Rinkodaros tekstų vertimas

Užsakykite rinkodaros teksto vertimą jau dabar!

Kiekviena įmonė savo firminį ženklą kuria pasitelkusi visą išmonę, specialistus, tyrimus. Rinkodaros medžiaga, reklaminių kampanijų tekstai ir korporatyvinės komunikacijos tekstai rengiami itin kruopščiai, įvertinus visus įmanomus niuansus ir numanomą kliento reakciją į pasiūlymo pateikimo formą, stilių, žodyną. Be abejo, nusprendusi eiti į užsienio rinkas, įmonė susiduria su poreikiu išversti savo reklaminę ir rinkodaros medžiagą į tikslinės rinkos kalbas, ir niekas nenori prarasti savo įdirbio dėl prasto vertimo. Rinkodaros tekstų vertimas turi ne tik išsaugoti įmonės komunikuojamos informacijos tikslumą, bet ir jį teisingai ir tinkamai adaptuoti tikslinei rinkai.

„Diskusija“ yra pasiruošusi suteikti aukštos kokybės rinkodaros tekstų vertimo paslaugas iš/į visas mūsų siūlomas kalbas.

Mes verčiame:

  • pranešimus spaudai
  • rinkodaros straipsnius
  • reklamines brošiūras ir lankstinukus
  • katalogus
  • interneto svetainių tekstus
  • kitą reklaminę medžiagą

 

Rinkodaros tekstų vertėjai

Savo vertėjus kruopščiai tikriname ir atrenkame pagal griežtas atrankos procedūras siekdami, kad jūsų projektus vykdytų tik tinkami ir aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Kad užtikrintume vertimo sklandumą ir tikslumą, rinkodaros tekstams versti stengiamės samdyti tik kvalifikuotus vertėjus, verčiančius į savo gimtąją kalbą ir gyvenančius tikslinės rinkos šalyje. Mūsų vertėjai žino vietinę rinką ir moka jūsų tekstus adaptuoti pagal kultūrinę tikslinės rinkos aplinką taip pat išsaugodami originalaus teksto esminę idėją ir patrauklumą. „Diskusijos“ rinkodaros tekstų vertėjai jums padės pasiekti jūsų tarptautinės rinkodaros tikslus.

Failų formatai

„Diskusija“ dirba su įvairaus formato failais ir, esant pageidavimui, gali pateikti klientui publikavimui paruoštus failus. Dirbame su šių tipų failais: DOC, DOCX, XLS, HTML, XML, MIF, INX, PPT, PPX, TTX, XLIFF, TXT ir t. t.

Konfidencialumas

„Diskusija“ visada užtikrina savo klientų informacijos konfidencialumą. Visi mūsų biuro darbuotojai ir laisvai samdomi vertėjai, redaktoriai ir kiti specialistai yra pasirašę konfidencialumo sutartis.

Kreipkitės į mus, ir mes pateiksime geriausią jūsų rinkodaros vertimo pasiūlymą. Arba siųskite kainos užklausą!