Skambinkite mums +370 5 2790574 arba rašykite el. paštu diskusija@diskusija.lt
Vertimo ir lokalizavimo paslaugos nuo 1993 m. Vertimai iš ir į daugelį Europos ir Azijos kalbų, įskaitant anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, italų ir kt.

taip lengviau
bendrauti
su pasauliu

Kainos užklausa

certified_translation

Mūsų partneriai:

Vertimų tvirtinimas

Vertimų biuras „Diskusija“ teikia vertimo patvirtinimo paslaugas.

Lietuvoje nėra prisiekusiųjų vertėjų ar licencijų teikti vertimo paslaugas. Vertimus tvirtina vertimų biurai savo antspaudu ir vertėjo ar biuro atstovo parašu. „Diskusija“ gali patvirtinti visus jos atliekamus vertimus.

Kaip tvirtinamas vertimas?

Originalus dokumentas arba jo kopija yra susegamas su išverstu tekstu. Išversto dokumento pabaigoje vertimo kalba pridedamas prierašas, kuriame nurodomas vertimo biuro pavadinimas, adresas, data, vertėjo ar biuro atstovo vardas ir pavardė bei nurodomas atitinkamas Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso straipsnis, pagal kurį pasirašantysis asmuo prisiima atsakomybę dėl žinomai melagingo vertimo. Vertimas patvirtinamas nurodyto asmens parašu ir biuro antspaudu.

Kokius dokumentus reikia tvirtinti?

Ne visiems dokumentams yra reikalingas patvirtinimas. Dažniausiai patvirtinimo reikia asmens dokumentams – gimimo ar santuokos liudijimams, atestatams, diplomams ir įvairiems teisiniams dokumentams. Paprastai patvirtintų vertimų reikalauja valstybinės institucijos ir mokymo įstaigos.

Nedvejodami kreipkitės į mus, jei jums reikalingas patvirtintas vertimas. Norėdami užsakyti nemokamą sąmatą, spauskite čia.